Galeria Wodzisław Śląski | Centrum Karuzela

Galeria Wodzisław Śląski


Galerie Handlowe
Zobacz: Stronę internetową

Galeria Handlowa we Wodzisławiu Śląskim to pierwszy w mieście nowoczesny obiekt handlowy ze sklepami o dużej powierzchni handlowej. Podstawowym atutem galerii jest usytuowanie w ścisłym centrum miasta.
Na klientów kompleksu czeka bogata i zróżnicowana oferta lokali handlowych, usługowych i restauracji, co pozwoli na dokonanie wszystkich niezbędnych zakupów pod jednym dachem, a także odpoczynek w komfortowym wnętrzu. Najemcami są m.in. PoloMarket, Deichmann, CCC, Pepco, Reserved, Mohito, Cropp, Martes Sport, Euro RTV AGD czy Rossmann.

Galeria Karuzela powstała w miejscu obecnego dworca PKS. Funkcjonalność dworca została zapewniona mieszkańcom i przyjezdnym – zrealizowana została m.in. wygodna i przestrzenna poczekalnia PKS oraz przystanki autobusowe dla komunikacji miejskiej, wojewódzkiej i dalekobieżnej. Usługi dworca autobusowego łączą miasto między innymi z Częstochową, Katowicami, Wrocławiem, Krakowem i Zakopanem.

Karuzela Wodzisław Śląski znajduje się w centrum miasta ok. 300m od Rynku, przy skrzyżowaniu dwóch głównych ulic – ul. Witosa z ul. Targową. Zasięg oddziaływania to prawie 158 tysięcy mieszkańców, w tym 50 tys. mieszkańców liczy samo miasto.

• Powierzchnia najmu: 6 280 m2
• Lokale handlowe: 19 sklepów i punktów usługowych
• Parkingi: 260 miejsc
• Istniejąca Galeria Handlowa od 4 grudnia 2013 r
• Zasięg oddziaływania to prawie 158 tysięcy mieszkańców

Close